fbpx

Chcesz rozpocząć z nami współpracę?

Zacznij już teraz. To proste!

Zobacz jak w kilku prostych krokach wprowadzić produkty Unitek do swojej oferty.

Krok 1

Zarejestruj się w systemie B2B na stronie b2b.fen.pl.

Kliknij „Rejestracja” i wpisz NIP swojej firmy. Kliknij w przycisk „Pobierz dane z GUS” w celu automatycznego uzupełnienia danych. Podaj swoje dane osobiste i wpisz wybrane przez siebie hasło, które zapamiętasz.

Pamiętaj by w polu „Uwagi” wpisać „Chcę dodać Unitek do swojej oferty”. Przyspieszy to proces akceptacji rejestracji!

Krok 2

Kontakt z Opiekunem Handlowym, podczas której ustalimy jaka metoda współpracy będzie dla Ciebie najlepsza. Na podstawie tej rozmowy dopasujemy najodpowiedniejsze dla Twojej działalności warunki np. rodzaj i częstotliwość dostaw produktów, rodzaj produktów itp.

Do każdego naszego Partnera Biznesowego podchodzimy indywidualnie a przypisany Opiekun Handlowy będzie dbać o Twoją firmę. 

Krok 3

Wybieranie i dopasowywanie produktów do Twojej oferty.

W razie potrzeby w każdej chwili zawsze możesz skontaktować się z Twoim Opiekunem Handlowym, który zawsze chętnie doradzi i odpowie na pytania.

Krok 4

Sprawdzenie oferty, poszczególnych produktów, opakowań czy nie zostały uszkodzone w trakcie transportu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skontaktować się ze swoim Opiekunem Handlowym w celu zgłoszenia wszelkich niezgodności.

Od tego momentu możesz cieszyć się ruchem w swoim sklepie i obserowować rosnącą sprzedaż 😉

Napisz do nas!

Masz więcej pytań, albo Twoja firma działa niestandardowo i potrzebujesz porozmawiać na temat współpracy? Napisz do nas a odezwiemy się do Ciebie mailowo lub telefonicznie!

Wprowadźmy Unitek do Twojej oferty razem 😉

pl Polish
X